Abonelik Formu

Kapat
Yeni Üyelik Oluşturun
Üyelik Bilgileri
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Map

Türkiye’nin ilk ve tek bilimsel diyetisyen magazin dergisi olan DytMag’e Türkiye’den ulaşmak için;

Abonelik formunda * ile belirtilen zorunlu alanların doldurulması derginin doğru şekilde elinize ulaşması için gereklidir. Lütfen kayıt formundan sonra gelen e-posta adresinizi doğrulama mailindeki linke tıklayarak site üyeliğinizi aktifleştiriniz. Aktifleştirme e-postası ulaşmaz ise lütfen abone@dytmag.com adresine konuyu iletip üyeliğinizin aktifleştirilmeisni sağlayınız. Ardından ;

Dytmag dergisi üyeliğinizin aktifleşmesi için abonelik ücretini açıklama kısmına kendi adınızı yazarak yatırmanız yeterlidir. 2018 yılı için abonelik ücreti 80 TL.’dir. Eski sayılar için lütfen abone@dytmag.com bir mail atarak iletişime geçiniz.

Dytmag’e Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ulaşmak için;

Dytmag dergisi üyeliğinizin aktifleşmesi için abonelik ücretini açıklama kısmına kendi adınızı yazarak yatırmanız yeterlidir. 2018 yılı için abonelik ücreti 90 TL.’dir. Eski sayılar için lütfen abone@dytmag.com bir mail atarak iletişime geçiniz.

Hesap Numaramız

TÜRKİYE İŞ Bankası – Ankara – Birlik Şube Müdürlüğü

TR390006400000143630111543

IBAN numarasına Nihal Tunçer Adına yukarda belirtilen miktarlar Dytmag üyelik açıklaması ile yatırılmalıdır. Ücreti yatırırken açıklama kısmına sadece ad ve soyadınızı yazmanız yeterlidir.